Výkup kníh - Antikvariát Starý svet

Výkup kníh

Máme záujem o knihy akýchkoľvek žánrov, ale tiež staré mapy, grafiky, pohľadnice, etc. Výkup prebieha po celom Slovensku. Z kapacitných dôvodov však robíme určitú selekciu, preto ak máte záujem nám ponúknuť určité tituly, prosíme Vás o zaslanie zoznamu kníh (názov diela, autor, rok vydania a vydavateľstvo) na adresu antikvariat@starysvet.sk. Ak máte titulov viac (aspoň 300) dokážeme sa prispôsobiť a prísť osobne, vyhnete sa tak pracnému spisovaniu spomínaného zoznamu. Platíme vždy v hotovosti, cena knihy závisí od mnohých faktorov (žáner, rok vydania, stav, etc.) a našej dohody. Pre bližšie informácie o výkupe kníh nás prosím kontaktujte na tel. čísle 0911 575 218 alebo emailom na antikvariat@starysvet.sk. Ďakujeme za každú jednu ponuku. Aj vďaka Vášmu rozhodnutiu môžu zdanlivo už nepotrebné knihy naďalej plniť svoje poslanie.

Webovú stránku vytvoril mayo

Vážení zákazníci,

Dovoľujeme si Vás informovať, že vzhľadom k súčasnej situácii Slovenská pošta nevie stopercentne garantovať doručenie zásielky priamo na zadanú adresu.
Môže sa stať, že Vaša zásielka bude doručená iba na pobočku Pošty.

V snahe predísť možným komplikáciám ponúkame alternatívne možnosti doručenia bez nutnosti návštevy pobočky pošty: balíkobox Slovenskej pošty, prípadne kuriérske služby.

Pokiaľ by ste sa rozhodli pre jednu z uvedených alternatív, prosíme uveďte preferovaný spôsob doručenia do poznámky k Vašej objednávke.
V prípade voľby kuriéra sa na Vás nevzťahuje v objednávke uvedená cena poštovného a o skutočnej cene Vás informujeme emailom pre odsúhlasenie.

S úctou
Antikvariát Starý svet
Skryť