Výhody registrácie - Antikvariát Starý svet

Výhody registrácie

  • poštovné zdarma už od 33 euro (vrátane)

  • možnosť prispievať do diskusií

  • automatické vyplnenie údajov potrebných pre realizáciu novej objednávky

  • história a prehľad všetkých Vašich doterajších objednávok

  • možnosť sledovať stav Vašej objednávky cez portál Slovenskej pošty

A najmä, za každý jeden zrealizovaný nákup kníh získavate vernostné body, ktoré sa Vám vo Vašom profile kumulujú. Po dosiahnutí určitej hranice získavate trvalú zľavu na všetky ďalšie nákupy zrealizované z Vášho konta. Vážime si vernosť, je to pre nás hodnota aj v osobnom živote a preto čím častejšie u nás nakupujete, tým budete nakupovať lacnejšie. Percentuálne zľavy získavate postupne, maximálne dosiahnuteľná zľava je momentálne nastavená na výšku 10% z ceny knihy.

Webovú stránku vytvoril mayo

Vážení zákazníci,

Dovoľujeme si Vás informovať, že vzhľadom k súčasnej situácii Slovenská pošta nevie stopercentne garantovať doručenie zásielky priamo na zadanú adresu.
Môže sa stať, že Vaša zásielka bude doručená iba na pobočku Pošty.

V snahe predísť možným komplikáciám ponúkame alternatívne možnosti doručenia bez nutnosti návštevy pobočky pošty: balíkobox Slovenskej pošty, prípadne kuriérske služby.

Pokiaľ by ste sa rozhodli pre jednu z uvedených alternatív, prosíme uveďte preferovaný spôsob doručenia do poznámky k Vašej objednávke.
V prípade voľby kuriéra sa na Vás nevzťahuje v objednávke uvedená cena poštovného a o skutočnej cene Vás informujeme emailom pre odsúhlasenie.

S úctou
Antikvariát Starý svet
Skryť