O nás - Antikvariát Starý svet

O nás

Internetový antikvariát Starý Svet vznikol s ambíciou prispieť k zachovaniu kultúrneho dedičstva nášho národa – kníh. Hlavnou náplňou našej činnosti je preto vyhľadávanie, výkup a následný predaj antikvárnych (použitých) kníh. Vraciame ich tak tam, kam patria – do rúk čitateľa. Tiež sa pokúsime priniesť na stránku kvalitné knižné recenzie s cieľom podnietiť diskusiu a výmenu názorov na jednotlivé tituly a myšlienky v nich ukryté. Budeme radi, ak sa časom vytvorí komunita ľudí, ktorí knihy nielen radi čítajú, vlastnia, ale o nich aj s obľubou uvažujú, a teda debatujú.

Na stránke ponúkame tiež možnosť objednať si drevorezby – pôvodné ručné práce umeleckého rezbára p. Jána Kuchára z Brodna.

Webovú stránku vytvoril mayo

Vážení zákazníci,

Dovoľujeme si Vás informovať, že vzhľadom k súčasnej situácii Slovenská pošta nevie stopercentne garantovať doručenie zásielky priamo na zadanú adresu.
Môže sa stať, že Vaša zásielka bude doručená iba na pobočku Pošty.

V snahe predísť možným komplikáciám ponúkame alternatívne možnosti doručenia bez nutnosti návštevy pobočky pošty: balíkobox Slovenskej pošty, prípadne kuriérske služby.

Pokiaľ by ste sa rozhodli pre jednu z uvedených alternatív, prosíme uveďte preferovaný spôsob doručenia do poznámky k Vašej objednávke.
V prípade voľby kuriéra sa na Vás nevzťahuje v objednávke uvedená cena poštovného a o skutočnej cene Vás informujeme emailom pre odsúhlasenie.

S úctou
Antikvariát Starý svet
Skryť