Doprava a platba - Antikvariát Starý svet

Doprava a platba

Knihy

Na doručenie kníh využívame služby Slovenskej pošty.

K cene objednaných kníh sa pripočítava poštovné. Balné si neúčtujeme. Výška ceny poštovného závisí od Vami preferovaného spôsobu platby:

Cena poštovného v prípade platby prevodom/vkladom na účet je 2,70 eur.

Cena poštovného v prípade platby na dobierku je 3,50 eur.

Ceny sú platné bez ohľadu na hmotnosť zásielky.


Poštovné zdarma:

V prípade, že celková suma kníh z jednej vašej objednávky dosiahne 55 eur je pre Vás poštovné zdarma, náklady spojené s dopravou hradíme my.

Ak ste náš registrovaný zákazník je pre Vás poštovné zdarma už od objednávky v sume 33 eur.


Objednávky do zahraničia:

Za týchto podmienok a v takýchto cenách je možné doručovanie kníh len na územie Slovenskej republiky. V prípade, že máte záujem doručiť knihy do zahraničia (vrátane Českej republiky) prosím, kontaktujte nás na adrese antikvariat@starysvet.sk alebo tel. čísle 00421 911 575 218. Pokúsime sa nájsť vhodné riešenie.


Informácie k platbe na dobierku:

Po vytvorení objednávky na stránke starysvet.sk Vám na Vami uvedený email príde automatická notifikácia o prijatí objednávky. Zvyčajne do 2 pracovných dní objednané knihy odosielame ako doporučený list alebo balík na dodaciu adresu uvedenú v objednávke. O odoslaní kníh Vás budeme informovať opäť mailom, pokiaľ ste náš registrovaný zákazník, email bude obsahovať aj číslo zásielky pod ktorou ju eviduje Slovenská pošta. Zásielku budete môcť ďalej sledovať na základe jej podacieho čísla priamo prostredníctvom portálu Slovenskej pošty. Za objednané knihy zaplatíte až pri doručení zásielky na Vami určenú adresu. Doba doručenia závisí od Slovenskej pošty. Konečná suma, ktorú zaplatíte sa tak rovná cene objednaných kníh + 3,50 eur, bez ohľadu na hmotnosť zásielky.


Informácie k platbe vopred prevodom na účet:

Účet je vedený v Slovenskej sporiteľni, a.s..

Číslo účtu: SK09 0900 0000 0051 3038 8720

Variabilný symbol: číslo Vašej objednávky

Po vytvorení objednávky na stránke starysvet.sk Vám na Vami uvedený email príde automatická notifikácia o prijatí objednávky. Zvyčajne najneskôr do 2 pracovných dní Vám zašleme doplňujúci email v ktorom budú uvedené informácie nutné na správnu realizáciu platby prevodom/vkladom na účet a zároveň potvrdenie, že Vami objednané knihy sú už prichystané na odoslanie. Prosíme Vás, aby ste platbu realizovali až po obdržaní tohto druhého, doplňujúceho, emailu. Najneskôr však do 10 dní od obdržania tohto doplňujúceho mailu. Ako variabilný symbol uveďte číslo objednávky. Po pripísaní platby na účet Vám knihy budú obratom zaslané doporučeným listom alebo balíkom. O odoslaní kníh Vás budeme informovať opäť mailom. Pokiaľ ste náš registrovaný zákazník, email bude obsahovať aj číslo zásielky pod ktorou ju eviduje Slovenská pošta. Zásielku budete môcť ďalej sledovať na základe jej podacieho čísla priamo prostredníctvom portálu Slovenskej pošty. Doba doručenia závisí od Slovenskej pošty. Konečná suma, ktorú zaplatíte bude súčet cien objednaných kníh + 2.70 eur, bez ohľadu na hmotnosť zásielky.


Drevorezby

Pri drevorezbách sa vieme prispôsobiť Vašim požiadavkám, prípadne odporučiť vhodný spôsob dodania pre konkrétnu drevorezbu. V závislosti od rozmerov, hmotnosti, použitých materiálov sa využívajú rôzne alternatívy dopravy, vrátane osobného odberu, či osobného doručenia.

Webovú stránku vytvoril mayo