ZBIERKA RIEŠENÝCH ÚLOH Z ALGEBRY - Antikvariát Starý svet

ZBIERKA RIEŠENÝCH ÚLOH Z ALGEBRY

pre SVŠ a SOŠ

Product Description

prvé vydanie; JUDr. Zdeno Vlachynský (* 19. júl 1919, Bratislava – † 24. január 1986, tamtiež) bol slovenský matematik a pedagóg. Bol uznávaným metodikom, kreatívnym a iniciatívnym učiteľom, navrhovateľom mnohých invenčných učebných pomôcok a modelov na vyučovanie matematiky a deskriptívnej geometrie, vedúcim autorského kolektívu, ktorý pripravil a vydal hodnotnú dvojdielnu zbierku riešených úloh z matematiky (1. algebra + 2. geometria I-II) pre stredné všeobecnovzdelávacie školy a stredné odborné školy.

Ďalšie informácie

Žánre

Prírodné vedy > matematika
Učebnice

Krajina autora neuvedené
Storočie autora neuvedené
Podpis
Vydavateľstvo Slovenské pedagogické nakladateľstvo (SPN)
Edícia neuvedené
Zväzok v edícii neuvedené
Miesto vydania Bratislava
Rok vydania 1969
Náklad 20150
Prvé vydanie
Jazyk slovenský
Preklad neuvedené
Ilustrácie vzorce
Obálka
Väzba tvrdá
Formát 8° Octavo - stred (18,5 - 22,5cm)
Počet strán 900
Stav dobrý, bez pečiatok, malý vpis perom na predsádke, mierne zoslabená väzba na tiráži, fľaky na zadnej knižnej doske
Anotácia prvé vydanie; JUDr. Zdeno Vlachynský (* 19. júl 1919, Bratislava – † 24. január 1986, tamtiež) bol slovenský matematik a pedagóg. Bol uznávaným metodikom, kreatívnym a iniciatívnym učiteľom, navrhovateľom mnohých invenčných učebných pomôcok a modelov na vyučovanie matematiky a deskriptívnej geometrie, vedúcim autorského kolektívu, ktorý pripravil a vydal hodnotnú dvojdielnu zbierku riešených úloh z matematiky (1. algebra + 2. geometria I-II) pre stredné všeobecnovzdelávacie školy a stredné odborné školy.
Skladové číslo003148

Ukážky knihy

zbierka riesenych uloh z algebry 1zbierka riesenych uloh z algebry 2zbierka riesenych uloh z algebry 3
zbierka riesenych uloh z algebry

1000

1 na sklade

Možno by sa Vám páčilo…

Webovú stránku vytvoril mayo

Vážení zákazníci,

Dovoľujeme si Vás informovať, že vzhľadom k súčasnej situácii Slovenská pošta nevie stopercentne garantovať doručenie zásielky priamo na zadanú adresu.
Môže sa stať, že Vaša zásielka bude doručená iba na pobočku Pošty.

V snahe predísť možným komplikáciám ponúkame alternatívne možnosti doručenia bez nutnosti návštevy pobočky pošty: balíkobox Slovenskej pošty, prípadne kuriérske služby.

Pokiaľ by ste sa rozhodli pre jednu z uvedených alternatív, prosíme uveďte preferovaný spôsob doručenia do poznámky k Vašej objednávke.
V prípade voľby kuriéra sa na Vás nevzťahuje v objednávke uvedená cena poštovného a o skutočnej cene Vás informujeme emailom pre odsúhlasenie.

S úctou
Antikvariát Starý svet
Skryť