ŽIVOT BEZ MIKRÓBOV - Kruml Jiří, Miler Ivo - Antikvariát Starý svet

ŽIVOT BEZ MIKRÓBOV

Product Description

Populárně vědecká knížka se pokouší prokázat užitečnost a potřebu nového vědního oboru gnotobiologie, zabývajícího se studiem vyšších organismů (zvířat) uměle pěstovaných bez mikrobů. Klade si otázku užitečnosti některých mikrobů pro organismus, zabývá se mikroorganismy v kosmu a jejich původem. Sleduje vztah mikroorganismů a radioaktivity a shrnuje dosavadní výsledky výzkumů gnotobiologie pro potřeby moderní medicíny, zejména v oblasti imunologie.

Ďalšie informácie

Kruml Jiří, Miler Ivo
Žánre

Chovateľstvo / Živočíšna výroba > veterinárstvo
Medicína / Zdravie > nezaradené
Populárno-náučná všehochuť (varia) > z nášho sveta
Príroda > zoológia
Prírodné vedy > nezaradené

Krajina autora Česko
Storočie autora 20.st.
Podpis
Vydavateľstvo Smena
Edícia Sputnik
Zväzok v edícii neuvedené
Miesto vydania Bratislava
Rok vydania 1980
Náklad 5000
Prvé vydanie
Jazyk slovenský
Preklad Príbusová Margita
Ilustrácie čiernobiele fotografie
Obálka
Väzba tvrdá
Formát 8° Octavo - stred (18,5 - 22,5cm)
Počet strán 253
Stav dobrý, pečiatky, zošikmený chrbát
Anotácia Populárně vědecká knížka se pokouší prokázat užitečnost a potřebu nového vědního oboru gnotobiologie, zabývajícího se studiem vyšších organismů (zvířat) uměle pěstovaných bez mikrobů. Klade si otázku užitečnosti některých mikrobů pro organismus, zabývá se mikroorganismy v kosmu a jejich původem. Sleduje vztah mikroorganismů a radioaktivity a shrnuje dosavadní výsledky výzkumů gnotobiologie pro potřeby moderní medicíny, zejména v oblasti imunologie.
Skladové číslo004943

Ukážky knihy

zivot bez mikrobov – antikvariat stary svetzivot bez mikrobov – antikvariat stary svet 1zivot bez mikrobov – antikvariat stary svet 2zivot bez mikrobov – antikvariat stary svet 3
zivot bez mikrobov

250

1 na sklade

Možno by sa Vám páčilo…

Webovú stránku vytvoril mayo

Vážení zákazníci,

Dovoľujeme si Vás informovať, že vzhľadom k súčasnej situácii Slovenská pošta nevie stopercentne garantovať doručenie zásielky priamo na zadanú adresu.
Môže sa stať, že Vaša zásielka bude doručená iba na pobočku Pošty.

V snahe predísť možným komplikáciám ponúkame alternatívne možnosti doručenia bez nutnosti návštevy pobočky pošty: balíkobox Slovenskej pošty, prípadne kuriérske služby.

Pokiaľ by ste sa rozhodli pre jednu z uvedených alternatív, prosíme uveďte preferovaný spôsob doručenia do poznámky k Vašej objednávke.
V prípade voľby kuriéra sa na Vás nevzťahuje v objednávke uvedená cena poštovného a o skutočnej cene Vás informujeme emailom pre odsúhlasenie.

S úctou
Antikvariát Starý svet
Skryť