BOHOVÉ A HRDINOVÉ ANTICKÝCH BÁJÍ - Zamarovský V. - Antikvariát

BOHOVÉ A HRDINOVÉ ANTICKÝCH BÁJÍ

Product Description

tretie vydanie; Příručka, zpracovaná formou slovníkových hesel, zachycuje přes 500 postav řecké a římské mytologie, s jejichž jmény se moderní člověk stále setkává na stránkách tisku, v literatuře, výtvarném umění atd. Autor připojil k heslům i poznámky o dalším zpracování námětů a doplnil je reprodukcemi nejznámějších děl od antiky až po současnou dobu.

Ďalšie informácie

Zamarovský Vojtech
Žánre

Encyklopédie
História > mytológia
História > staroveké civilizácie & antika

Krajina autora Slovensko
Storočie autora 20.st.
Podpis
Vydavateľstvo Mladá fronta
Edícia Máj
Zväzok v edícii 394.
Miesto vydania Praha
Rok vydania 1982
Náklad 88000
Prvé vydanie
Jazyk český
Preklad neuvedené
Ilustrácie čiernobiele fotografie, reprodukcie + 16 strán farebnej obrazovej prílohy
Obálka
Väzba tvrdá
Formát 8° Octavo - stred (18,5 - 22,5cm)
Počet strán 480+16
Stav dobrý, bez pečiatok a vpisov, opotrebovaný prebal
Anotácia tretie vydanie; Příručka, zpracovaná formou slovníkových hesel, zachycuje přes 500 postav řecké a římské mytologie, s jejichž jmény se moderní člověk stále setkává na stránkách tisku, v literatuře, výtvarném umění atd. Autor připojil k heslům i poznámky o dalším zpracování námětů a doplnil je reprodukcemi nejznámějších děl od antiky až po současnou dobu.
Skladové číslo004817

Ukážky knihy

bohove a hrdinove antickych baji – antikvariat stary svetbohove a hrdinove antickych baji – antikvariat stary svet 1bohove a hrdinove antickych baji – antikvariat stary svet 2
bohove a hrdinove antickych baji

Nedostupné

Možno by sa Vám páčilo…

Webovú stránku vytvoril mayo

Vážení zákazníci,

Dovoľujeme si Vás informovať, že vzhľadom k súčasnej situácii Slovenská pošta nevie stopercentne garantovať doručenie zásielky priamo na zadanú adresu.
Môže sa stať, že Vaša zásielka bude doručená iba na pobočku Pošty.

V snahe predísť možným komplikáciám ponúkame alternatívne možnosti doručenia bez nutnosti návštevy pobočky pošty: balíkobox Slovenskej pošty, prípadne kuriérske služby.

Pokiaľ by ste sa rozhodli pre jednu z uvedených alternatív, prosíme uveďte preferovaný spôsob doručenia do poznámky k Vašej objednávke.
V prípade voľby kuriéra sa na Vás nevzťahuje v objednávke uvedená cena poštovného a o skutočnej cene Vás informujeme emailom pre odsúhlasenie.

S úctou
Antikvariát Starý svet
Skryť