ČESKOSLOVENSKÉ ROZHLASOVÉ A TELEVIZNÍ PŘIJÍMAČE III (1964 AŽ 1970) A ZESILOVAČE - Kottek Eduard - Antikvariát Starý svet

ČESKOSLOVENSKÉ ROZHLASOVÉ A TELEVIZNÍ PŘIJÍMAČE III (1964 AŽ 1970) A ZESILOVAČE

Product Description

Kniha obsahuje popisy, schémata a slaďování československých rozhlasových a televízních přijímačů z výroby let 1964 až 1970. Novým doplňkem (tretie vydanie) jsou popisy a schémata československých nízkofrekvenčních zesilovačů z výroby let 1950 až 1970. kniha je určena opravářům, konstruktérům, rádioamatérům a odborným školám elektrotechnickým; tretie nezmenené vydanie; 320 strán, 595 obrázkov, 22 príloh v samostatnej zložke (súčasťou)

Ďalšie informácie

Kottek Eduard
Žánre

Populárno-náučná všehochuť (varia) > hobby rôzne
Technická literatúra / Priemysel / Doprava > elektro

Krajina autora Česko
Storočie autora 20.st.
Podpis
Vydavateľstvo SNTL - Nakladatelství technické literatury
Edícia neuvedené
Zväzok v edícii neuvedené
Miesto vydania Praha
Rok vydania 1982
Náklad 30200
Prvé vydanie
Jazyk český
Preklad pôvodný text
Ilustrácie čiernobiele fotografie, náčrty, kresby, schémy, tabuľky
Obálka
Väzba tvrdá
Formát 4° Quarto - m (25 - 30cm)
Počet strán 320
Stav dobrý, kniha vyradená z knižnice (pečiatky); súčasťou samostatne zviazaná 22 stranová príloha
Anotácia Kniha obsahuje popisy, schémata a slaďování československých rozhlasových a televízních přijímačů z výroby let 1964 až 1970. Novým doplňkem (tretie vydanie) jsou popisy a schémata československých nízkofrekvenčních zesilovačů z výroby let 1950 až 1970. kniha je určena opravářům, konstruktérům, rádioamatérům a odborným školám elektrotechnickým; tretie nezmenené vydanie; 320 strán, 595 obrázkov, 22 príloh v samostatnej zložke (súčasťou)
Skladové číslo002725

Ukážky knihy

ceskoslovenske rozhlasove a televizne prijmace III a zesilovace 1ceskoslovenske rozhlasove a televizne prijmace III a zesilovace 2ceskoslovenske rozhlasove a televizne prijmace III a zesilovace 3
ceskoslovenske rozhlasove a televizne prijmace III a zesilovace

1000

1 na sklade

Možno by sa Vám páčilo…

Webovú stránku vytvoril mayo

Vážení zákazníci,

Dovoľujeme si Vás informovať, že vzhľadom k súčasnej situácii Slovenská pošta nevie stopercentne garantovať doručenie zásielky priamo na zadanú adresu.
Môže sa stať, že Vaša zásielka bude doručená iba na pobočku Pošty.

V snahe predísť možným komplikáciám ponúkame alternatívne možnosti doručenia bez nutnosti návštevy pobočky pošty: balíkobox Slovenskej pošty, prípadne kuriérske služby.

Pokiaľ by ste sa rozhodli pre jednu z uvedených alternatív, prosíme uveďte preferovaný spôsob doručenia do poznámky k Vašej objednávke.
V prípade voľby kuriéra sa na Vás nevzťahuje v objednávke uvedená cena poštovného a o skutočnej cene Vás informujeme emailom pre odsúhlasenie.

S úctou
Antikvariát Starý svet
Skryť